acısız epilasyon

acısız epilasyon,Günümüzde insanların en çok şikâyetçi olduğu durumların başında istenmeyen tüyler gelmektedir. İnsanlar tüylerini temizlemek için birçok yönteme başvurmaktadır. Fakat bu yöntemler genelde acılı ve uzun zaman alan yöntemlerdir. Aynı zamanda yanlış yöntemler tüylerin yapısına zarar vermekte ve tüylerin çoğalmasına ve kalınlaşmasına neden olmaktadır. Ve bunlarda bir sonraki tüy temizleme daha çok acı ve zaman kaybı demektir.
Günümüzde çoğu insan tüylerini tamamen yok etmek istiyor bundan dolayı lazer epilasyon yöntemlerine başvuruyorlar. Fakat unutulan nokta şu ki tüyler vücut için oldukça önemlidir. Kıl kökleri sayesinde vücut terleme yapar ve vücuttan zararlı maddeler atılır. Böylece vücut dengesi korunur. Günümüzde birçok lazer epilasyon yöntemi vardır. Bunlardan en çok tercih edileni ise; blend yöntemidir. Blend yönteminde iğne ile kıl köküne girilir. Frekans kıl köküne verilir. Bu frekans ile bir sıvı oluşur ve kıl köküne ulaşır. Bu işlem sonrasında cilde su ya da sabun değdirilmemesi gerekir. Hamilere, regl dönemlerinde uygulanmaz. Bu tip yöntemler uzmanlar tarafında önerilmez. Daha çok doğal yöntemler ile istenmeyen tüyler temizlenmelidir. Buna en iyi örnek epilasyon seti edinmektir. Böylece sağlık ve kolay bir şekilde tüyler temizlenir. Epilasyon seti fiyat olarak da her bütçeye uygundur. Siz de sağlığınız korumak ve aynı zamana güzel görünmek istiyorsanız bu setlerden edinmelisiniz.
Epilasyon seti satın almak çok kolaydır. Aynı zamanda bütçenizi zorlamaz, oldukça uygun fiyatlar ile kullanıcılar ile buluşur. Bu cihaza sahip olarak kolay bir şekilde vücudunuzun istediğiniz bölgesindeki tüyleri temizleyebilirsiniz. Etkisi oldukça kalıcıdır. Uyguladığı bölgeye pürüzsüz bir görüntü verir. Çoğu insan bu setleri kullanmakta ve oldukça memnun kalmaktadır. Gelişen teknoloji ile gün geçtikçe daha yeni modeller piyasaya sürülmektedir.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Şu HTML etiketlerini ve özelliklerini kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>